Zawartość tej strony wymaga nowszej wersji programu Adobe Flash Player.

Pobierz odtwarzacz Adobe Flash

Tartak Tyble

  • Zwiększ rozmiar czcionki
  • Domyślny  rozmiar czcionki
  • Zmniejsz rozmiar czcionki
Home O nas

TARTAK TYBLE Sp. z o.o. jest znaną firmą wyspecjalizowaną w kompleksowym przerobie drewna tartacznego. Atrakcyjna oferta - od tarcicy, konstrukcji budowlanych, poprzez podłogi, boazerie, okna, drzwi, wyposażenie ogrodu do materiałów wykończeniowych sprawia, że firma spełnia oczekiwania najwybredniejszego klienta w pełnym zakresie, a co ważne szybko i w jednym miejscu.

 

 

Historia Tartaku Tyble sięga lat 30 XX wieku. W tym czasie powstał zakład świadczący usługi przetarcia drewna dla ludności. Przez kolejne lata zakład był stale modernizowany i dostosowywany do zmieniających się potrzeb i wymogów rynku. Roczny przerób wynosi około 30 tys. m3 surowca iglastego głównie sosnowego. Prawie 70% wyprodukowanej tarcicy jest suszone w sterowanych komputerowo suszarkach zasilanych ciepłem uzyskanym ze spalania trocin.

 

W ostatnich latach systematycznie zwiększa się produkcja wyrobów o pogłębionym przerobie wymagającym nowoczesnych obrabiarek i technologii. Udział w sprzedaży wyrobów przetworzonych przekracza już 80%. Głównym produktem Tartaku Tyble jest lita deska podłogowa sosnowa, dzięki której zakład jest znany w całym kraju, a której produkcję wciąż udoskonala i rozwija.

Inne wyroby to elementy czterostronnie strugane suche i mokre, fryzy meblowe, więźby, elementy konstrukcyjne domów, listwy wykończeniowe, boazeria, podbitka, półfabrykaty do programu ogrodowego oraz tradycyjna tarcica świeża i suszona. Specjalną sezonową ofertę uzupełniają elementy małej architektury ogrodowej z drewna: pergole, zestawy mebli ogrodowych, elementy ogrodzeń (sztachety, przęsła, rollbordery), kompostowniki, kwietniki, podesty itp.

 

Tartak zatrudnia około 100 wysoko wyspecjalizowanych pracowników potrafiących sprostać nawet najbardziej wyszukanym oczekiwaniom klienta.

 

Najważniejszymi odbiorcami Tartaku Tyble są: składy materiałów budowlanych, producenci stolarki otworowej, fabryki mebli, rzemieślnicy oraz klienci indywidualni. Znaczna część produkcji jest sprzedawana na eksport.tartak2

Korzystając z dogodnego położenia przy drodze krajowej nr 8 Tartak Tyble prowadzi dodatkowo sprzedaż detaliczną materiałów budowlanych i wykończeniowych w sklepie zakładowym EKODREWLAND. Nazwa "EKODREWLAND" jest odzwierciedleniem realizowanej misji zaspokajania potrzeb klientów w materiały ekologicznie bezpieczne. Oferta własnych wyrobów z drewna będących w samej swej istocie nieszkodliwymi dla środowiska uzupełniona jest materiałami wykończeniowymi i zabezpieczającymi, posiadającymi atesty ekologiczne, jak również wyrobami firm współpracujących np. okna, drzwi, sklejki, okucia.

 

Udział w targach i wystawach zarówno w kraju jak i zagranicą pozwala na obserwację i dostosowanie do zmieniających się trendów i oczekiwań klientów, jak i również na promocję własnych wyrobów.

 

 

 TARTAK TYBLE Sp. z o.o.

98-420 Sokolniki , Tyble 45A

tel. 062-784-51-77

fax 062-508-77-33

e-mail: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.

 

Lista produktów


Wyszukiwanie rozszerzone

KONTAKT

(62) 784 51 19

(62) 784 51 77

fax

(62) 508 77 33

handlowy@tyble.pl

tartak@tyble.pl